Вітаємо! Увійдіть або зареєструйтесь.

Пошук

Розширений пошук

5253 Повідомлень в 826 Тем- від 514 Користувачів - Останній користувач: ParabikMipa
Український форум MozillaПідтримкаВаші запитанняПошук гугл.... на mozilla, з домашньою сторінкою Яндекс..
Сторінок: [1]   Вниз
Друк
Автор Тема: Пошук гугл.... на mozilla, з домашньою сторінкою Яндекс..  (Прочитано 6357 раз)
Ketko

Перегляд профілю
« : Лютий 04, 2010, 03:59:27 »

Допоможіть, будь-ласка!!! Така історія:"При вході на mozilla, або оперу, при відкритті будь-яких закладок, або вікон усі запити пересилаються автоматично на невідомий (мені)пошуковик - Гугл.о_О......Я вже, навіть перевстановила саму mozilla, встановила новий анитвірус(перевірила компьютер,чистиий, тобто вірусів не знайдено)"Я вже просто не знаю куди звернутись...... Таскете(врятуйте)!!!!!!!
Записаний
tim
Модератор

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #1 : Лютий 04, 2010, 11:13:15 »

Тобто якщо ви в панель адреси вводите unian.net , то попадаєте на google.com ??
Записаний
Андрій Радик

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #2 : Лютий 04, 2010, 13:24:33 »

Допоможіть, будь-ласка!!! Така історія:"При вході на mozilla, або оперу, при відкритті будь-яких закладок, або вікон усі запити пересилаються автоматично на невідомий (мені)пошуковик - Гугл.о_О......Я вже, навіть перевстановила саму mozilla, встановила новий анитвірус(перевірила компьютер,чистиий, тобто вірусів не знайдено)"Я вже просто не знаю куди звернутись...... Таскете(врятуйте)!!!!!!!

Ви маєте на увазі, що кожна нова сторінка - це сторінка google? Опишіть більш детально Ваші дії та версію фаєрфоксу. Ще не завадить інформація зі сторінки "Вирішення проблем", що з"явилась у меню Довідка.

П.С. Google - це типовий пошуковик в Mozilla Firefox. Тобто навіть якщо ви і виставили Яндекс домашньою сторінкою, це не змінить налаштування Фаєрфокса щодо пошуку.
Записаний
Ketko

Перегляд профілю
« Відповідь #3 : Лютий 04, 2010, 14:42:25 »

Код:
http://www.googlecs.net/results.php?
Сюди.... я не знаю цей пошуковик, точніше вперше бачу... нажимаючи на будь-яку ссилку мене автоматично переводитьна цей дивний пошуковик і мені доводится закривати і знову відкривати мозілу, щоб все працювало більш менш нормально......
Записаний
Андрій Радик

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #4 : Лютий 04, 2010, 16:05:16 »

понятно, просто якийсь вірус чи програма змінили налаштування Фаєрфоксу

Відкрийте
about:config

Натисніть кнопку я "буду обережним", знайдіть значення keyword.URL та змініть його на http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=

Також ви можете видалити старий профіль, якщо вам неважливі ваші старі налаштування:

Детальна інструкція: http://support.mozilla.com/uk/kb/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%B8#__3
Записаний
Ketko

Перегляд профілю
« Відповідь #5 : Лютий 04, 2010, 17:08:30 »

А якщо мені взагалі не потрібна пошукова система Гугл???
Записаний
Андрій Радик

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #6 : Лютий 04, 2010, 17:17:53 »

А якщо мені взагалі не потрібна пошукова система Гугл???

То Вам підсунули не гугл, а свій інтерфейс до нього, і все перенаправляє через нього - так заробляють гроші.

Гугл - це пошукова система - ви можете користуватися, а можете і не користуватися нею, проте якщо ви вводите слово, а не сайт в панелі навігації воно буде шукати його в пошуковику
Записаний
Ketko

Перегляд профілю
« Відповідь #7 : Лютий 04, 2010, 17:45:18 »

Андрій, я Вам щиро дякую, але нічого не виходить... :'(
Записаний
Андрій Радик

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #8 : Лютий 04, 2010, 17:51:49 »

Андрій, я Вам щиро дякую, але нічого не виходить... :'(

спробуйте видалити профіль, або створити новий

http://support.mozilla.com/uk/kb/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%B8#__3
Записаний
Ketko

Перегляд профілю
« Відповідь #9 : Лютий 04, 2010, 19:53:44 »

Дякую, якщо щось вийде, то я віддячу, тільки скажіть як)))
Записаний
Sergiy
Адміністратор

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #10 : Лютий 04, 2010, 22:33:27 »

Після створення нового профілю ви можете відновити ваші паролі. Це описано у статті „Відновлення важливих даних зі старого профілю“. Однак інші налаштування переносити до нового профілю не варто, бо у них ваша проблема.
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
Друк
Перейти в: